en flag - venice europe cz flag - VENICE s.r.o. sk flag - VENICE s.r.o.

Predaj firiem

Našim zákazníkom ponúkame na predaj širokú ponuku firiem a to ako čisté firmy založené výlučne za účelom ich následného predaja klientom, tak aj spoločnosti s obchodnou históriou ako aj spoločnosti registrované k DPH.


Predaj Ready Made firiem

V rámci našich služieb ponúkame na predaj firmy s.r.o., ktoré boli založené výlučne za účelom ich následného predaja klientom. Naše spoločnosti sú bez akejkoľvek obchodnej histórie a nikdy nevykonávali žiadnu ekonomickú činnosť, sú teda bez akýchkoľvek záväzkov a pohľadávok.

Zároveň je možné v rámci našej ceny uskutočniť aj zmenu názvu a sídla spoločnosti, prípadne doplniť či zmeniť predmety podnikania, samozrejmosťou je aj zmena konateľov a spoločníkov.

Zoznam Ready Made firiem určených na predaj


Predaj platcov DPH

Spoločnosti, ktoré predávame sú platci DPH, zvyčajne s obchodnou históriou, ktoré sú účtovne i právne vyčistené, bez akýchkoľvek záväzkov a pohľadávok a sú určené na ďalší predaj. Ich hlavným benefitom je, že už sú platcami DPH a netreba prechádzať zložitým procesom registrácie k DPH, ktorý trvá i viac ako 90 dní a netreba skladať žiadne zábezpeky.

Zoznam platcov DPH na predaj


Predaj starších firiem

Najvýhodnejším spôsobom zrušenia spoločnosti je jej odpredaj inému podnikateľovi. Ponúkame Vám možnosť zaradiť sa do nášho zoznamu spoločností určených na predaj a zároveň Vám v cene našej provízie 20% z ceny predanej spoločnosti minimálne však 1000 eur sprostredkujeme celý predaj spoločnosti.

Zoznam starších firiem na predaj

Online Invest s.r.o., Klincová 37, 821 08 Bratislava

+421 944 255 853 info@onlineinvest.sk