en flag - venice europe cz flag - VENICE s.r.o. sk flag - VENICE s.r.o.

Sídlo firmy s.r.o.

Pre začínajúcich, ako aj skúsených podnikateľov je stále atraktívnejšia služba sídlo firmy. Táto služba Vám dokáže ušetriť množstvo peňazí za vysoký prenájom kancelárskych priestorov.

Veľmi výhodná je táto služba aj v prípade, ak Vaša firma pre svoju činnosť nepotrebuje kancelárske priestory a dokážte podnikať z vlastného domu, ale nechcete mať ako sídlo spoločnosti uvedenú adresu vášho bydliska. Naša firma zabezpečuje zriadenie a prevádzkovanie sídla spoločnosti vo vlastných priestoroch so splnením všetkých legislatívnych predpisov.

Sídlo firmy s.r.o. poskytujeme na týchto adresách v Bratislave:

Osadná od 9€

Sídlo s.r.o. na Osadnej ulici zahŕňa sídlo firmy v mestskej časti Nové mesto - Bratislave III. Adresa Vašej firmy bude riadne označená v zmysle zákona pre prípad kontroly daňového, živnostenského alebo colného úradu.

Vyšehradská od 11€

Sídlo s.r.o. na Vyšehradskej ulici zahŕňa sídlo pre firmu v modernom polyfunkčnom objekte v Bratislave V.

Vienna gate, Kopčianska od 14€

Sídlo s.r.o. vo výškovej budove "Vienna Gate" na Kopčianskej ulici v Bratislave V.

Klincová od 14€

Sídlo spoločnosti v modernej administratívnej budove v mestskej časti Ružinov (Bratislava II) na adrese Klincová 37.

Virtuálne sídlo v Ružinove Bratislava, Klincová

Konventná od 14€

Sídlo firmy na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy, Starom meste. Naše sídlo sa nachádza na Konventnej ulici na úpätí hradného vrchu.

Michalská od 26€

Sídlo firmy na adrese v centre Bratislavy, Starom meste. Naše sídlo sa nachádza na Michalskej ulici hneď za Michalskou bránou.

Sídlo spoločnosti je možné objednať pri založení novej spoločnosti, predaji firmy, ale aj ako samostatnú službu pre novozakladané, ale aj existujúce firmy. K sídlu firmy je možné objednať aj ďalšie služby:

  • Preposielanie pošty na inú adresu (preposielanie zásielok na adresu v Európskej Únii, len listové zásielky) - 10 €/mesiac
  • Notifikácia o prijatej pošte emailom, telefonicky alebo pomocou SMS - 0,5 €/1 SMS, 1 €/1 hovor
  • Krátkodobý prenájom rokovacích priestorov

Virtuálna kancelária

Označenie virtuálna kancelária zahŕňa okrem samotného poskytnutia sídla spoločnosti aj mnohé doplnkové služby - faxové služby, webové a emailové služby, firemná identita a vedenie účtovníctva.

  • Faxové služby
  • Webové a emailové služby
  • Firemná identita
  • Vedenie účtovníctva

Pre existujúce spoločnosti (meniace sídlo na našu adresu) sú možné predplatné obdobia 1, 2, 3, 4 a 5 rokov. Existujúcim spoločnostiam, ktoré majú záväzky voči tretím osobám registračné sídlo neposkytujeme.

Online Invest s.r.o., Klincová 37, 821 08 Bratislava

+421 944 255 853 info@onlineinvest.sk