en flag - venice europe cz flag - VENICE s.r.o. sk flag - VENICE s.r.o.

Založenie firiem

monaco

Založenie firmy je komplikovaný proces, ktorý vyžaduje prípravu mnohých korporátnych dokumentov a následnú návštevu niekoľkých úradov. Celý proces komplikuje množstvo legislatívy, ktorá sa každý rok novelizuje.

Pokiaľ nechcete stráviť zakladaním firmy niekoľko desiatok hodín a chcete na založení spoločnosti ušetriť využite našu službu založenia firmy.


Založenie s.r.o.

V prípade objednania služby založenie firmy naši pracovníci vypracujú všetky dokumenty potrebné k založeniu firmy. Vo Vašom mene vybavíme živnostenské listy, zabezpečíme zápis firmy do Obchodného registra a registráciu firmy na daňovom úrade k plateniu dani z príjmu.

Založenie firmy prináša podnikateľovi veľké množstvo výhod oproti podnikaniu na živnosť, okrem iného oveľa väčšiu prestíž s.r.o. a obmedzené ručenie vlastníkov spoločnosti. Teda vlastník spoločnosti neručí za podnikanie celým svojim majetkom.


Založenie akciovej spoločnosti

Podobne ako založenie spoločnosti s ručením obmedzeným založenie akciovej spoločnosti je komplikovaný proces, ktorý vyžaduje pripraviť desiatku dokumentov a následnú návštevu niekoľkých úradov.

Pokiaľ nechcete stráviť zakladaním firmy niekoľko desiatok hodín a chcete na založení spoločnosti ušetriť využite našu službu založenia firmy.


Zriadenie organizačnej zložky

Pre zahraničné spoločnosti, ktoré si na Slovensku potrebujú vytvoriť svoju pobočku, a nechcú zakladať spoločnosť s.r.o. či a.s., je možnosť zriadiť organizačnú zložku. Naša spoločnosť za vás pripraví všetky potrebné dokumenty na zriadenie.

Pokiaľ nechcete stráviť zakladaním organizačnej zložky niekoľko desiatok hodín a chcete na zriadení spoločnosti ušetriť využite našu službu založenia organizačnej zložky.


Zmeny vo firme

Ak potrebujete vykonať ľubovoľné zmeny vo Vašej firme obráťte sa na nás. Naši pracovníci na základe Vašich požiadaviek vypracujú všetky podklady pre zmenu a po podpísaní dokumentov z Vašej strany zabezpečia zápis zmien do Obchodného registra, Živnostenského registra ako aj nahlásenie zmien na Daňovom úrade.

Online Invest s.r.o., Klincová 37, 821 08 Bratislava

+421 944 255 853 info@onlineinvest.sk