en flag - venice europe cz flag - VENICE s.r.o. sk flag - VENICE s.r.o.

Virtual Office

Virtual Office

Pre začínajúcich, ako aj skúsených podnikateľov je stále atraktívnejšia služba poskytnutia sídla. Táto služba Vám dokáže ušetriť množstvo peňazí za vysoký prenájom kancelárskych priestorov. Veľmi výhodná je táto služba aj v prípade ak Vaša spoločnosť pre svoju činnosť nepotrebuje kancelárie.

Naša spoločnosť zabezpečuje zriadenie a prevádzkovanie sídla spoločnosti v našich vlastných priestoroch so splnením všetkých legislatívnych predpisov.

Virtual Office poskytujeme na týchto adresách v Bratislave:

Osadnej od 9€

Sídlo firmy na Osadnej ulici zahŕňa sídlo firmy v mestskej časti Nové mesto - Bratislave III. Adresa Vašej firmy bude riadne označená v zmysle zákona pre prípad kontroly daňového, živnostenského alebo colného úradu.

Konventná od 14€

Sídlo firmy na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy, Starom meste. Naše sídlo sa nachádza na Konventnej ulici na úpätí hradného vrchu.

Vyšehradská od 11€

Sídlo firmy na Vyšehradskej ulici zahŕňa sídlo pre firmu v modernom polyfunkčnom objekte v Bratislave V.

Vienna gate, Kopčianska od 14€

Sídlo s.r.o. vo výškovej budove "Vienna Gate" na Kopčianskej ulici v Bratislave V.

Klincová od 14€

Sídlo spoločnosti v modernej administratívnej budove v mestskej časti Ružinov (Bratislava II) na adrese Klincová 37.

Virtuálne sídlo v Ružinove Bratislava, Klincová

Michalská od 26€

Virtual office na lukratívnej adrese v historickom centre Bratislavy, Starom meste. Naše sídlo sa nachádza na Michalskej ulici hneď za Michalskou bránou.

Webové a emailové služby

Súčasťou služieb Virtual Office sú aj komplexné služby v oblasti tvorby web stránok a ich správy. Našou prioritou je Vaša spokojnosť a preto kladieme veľký dôraz na kvalitné grafické prevedenie, intuitívnu navigáciu a bezproblémovú prevádzku stránky.

Na základe konzultácií so zákazníkom vytvoríme návrh štruktúry a grafickej podoby. Následne zabezpečíme vytvorenie web stránky po grafickej a funkčnej stránke a naplníme web stránku dodaným obsahom - textami, obrázkami. V prípade záujmu vytvoríme, alebo upravíme dodané texty na web stránku.

 • Registráciu www domény Vašej firmy napríklad v tvare:
  • www.NázovFirmy.sk
  • .eu, .cz, .hu, ...
 • Vytvorenie firemných emailov napríklad v tvare
  • Meno.Priezvisko@NázovFirmy.sk
  • NázovFirmy@NázovFirmy.sk
  • a pod.

Priestor pre Vašu web stránku podľa Vašich individuálnych potrieb

Faxové služby

V rámci faxových služieb bude zákazníkovi pridelené klasické telefónne číslo s Bratislavskou predvoľbou 02 (vieme zabezpečiť aj iné predvoľby v rámci Slovenska a ďalších krajín EÚ).

Faxy budú prijímané v sídle našej spoločnosti a budú preposielané emailom, predávané alebo preposielané zákazníkovi spolu s ostatnou poštou v tlačenej podobe.

Cena za prijímanie faxov je 8 €/mesiac pri ročnej platbe. Teda 96 €/rok.

Vedenie účtovníctva

Ponúkame Vám komplexné služby v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd, personálnej agendy a ekonomického poradenstva.
V rámci zastupovania v daňovom konaní na základe splnomocnenia klientom, jednáme s daňovým úradom, vybavujeme žiadosti o predĺženie lehoty na podanie daňového priznania, zastupujeme klienta pri daňovej kontrole, pripravujeme odvolania, žiadosti o obnovu konania atď.
Vzhľadom na pomerne vysoké daňové a odvodové zaťaženie podnikateľov je pri podnikaní veľmi dôležité finančné plánovanie, daňová a odvodová optimalizácia, ktoré sa stali neoddeliteľnou súčasťou našej práce.

Cena za vedenie účtovníctva začína na 74 €/mesiac a cena záleží od množstva dokladov.

Online Invest s.r.o., Klincová 37, 821 08 Bratislava

+421 944 255 853 info@onlineinvest.sk