en flag - venice europe cz flag - VENICE s.r.o. sk flag - VENICE s.r.o.

Zahraničné firmy

Založenie spoločnosti s ručením obmedzeným (s.r.o.) alebo akciovej spoločnosti (a.s.) v Českej republike je komplikovaná a časovo náročná záležitosť. Preto Vám v rámci našich služieb ponúkame asistenciu pri zakladaní Českých spoločností ako aj pri kúpe ready-made Českých spoločností.

Založenie s.r.o. v ČR

Najobľúbenejšou formou právnickej osoby v Českej republike je spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.). K založeniu spoločnosti s ručením obmedzeným potrebujete základný kapitál vo výške minimálne 1 Kč a je potrebné dokladovať jeho splatenie. Spoločnosť s ručením obmedzeným môže založiť aj jeden spoločník a štatutárnym orgánom sú konatelia.


Založenie a.s. v Českej republike

Akciová spoločnosť môže byť založená jedným zakladateľom (právnickou osobou) alebo najmenej dvomi fyzickými osobami. Na založenie akciovej spoločnosti potrebujete akciový kapitál vo výške minimálne 2 mil. Kč a najmenej 30% musí byť splatené.


Sídlo firmy v Českej republike

Naša spoločnosť Vám prostredníctvom našich obchodných partnerov ponúka službu registračného sídla všetkým podnikateľským subjektom, ktorý si z rôznych dôvodov nechcú alebo nemôžu prenajať vlastné administratívne priestory v Českej republike. Teda Vaša spoločnosť bude mať oficiálne sídlo - zapísané v Obchodnom registri na niektorej z adries čím ušetríte náklady za zabezpečenie vlastných priestorov.


Predaj firmy v Českej republike

Potrebujete začať rýchlo podnikať, previesť svoju činnosť na novú spoločnosť a nechcete alebo nemôžete čakať? Ponúkame Vám predaj Ready-made spoločností, založených výlučne za účelom ich odpredaja klientom.

Spoločnosti sú bez obchodnej histórie, nikdy nevykonávali žiadnu činnosť, sú bez záväzkov, pohľadávok, majú splatené základné imanie a majú splnené všetky daňové povinnosti. Pri zakúpení Ready-Made s.r.o. môžete začať podnikať v priebehu niekoľkých hodín.

Online Invest s.r.o., Klincová 37, 821 08 Bratislava

+421 944 255 853 info@onlineinvest.sk